LGBTI+ Business Forum 2022

21. 7. 2022, 13:00
Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Bratislava
Zobraziť na FB

Znie to neuveriteľne. Tento rok sme tu pre Vás už úctyhodných 10 rokov. 10 rokov, počas ktorých sme pre Vás zorganizovali 32 podujatí s cieľom vytvoriť na Slovensku inkluzívne pracovné prostredie pre všetkých formou osvety, zviditeľňovania a prepájania LGBTI+ profesionálov a profesionáliek a ich podporovateľov a podporovateliek.

Sme si vedomí toho, že, tento cieľ môžeme dosiahnuť len spoločnými silami. I preto by sme Vás radi pozvali na 10. ročník LGBTI+ Business Fóra, ktoré sa uskutoční dňa 21. júla 2022 v poobedných hodinách v Bratislave.

Spoločne sa pozrieme na tému “Rovnosť príležitostí: výzva pre Slovensko”. Opäť si pre Vás pripravíme odborné príspevky, pozdieľame skúsenosti z pracoviska a vyrozprávame zopár inšpiratívnych príbehov.

Je nám cťou, že nad 10. ročníkom LGBTI+ Business Fóra prevzali záštitu prezidentka Slovenskej republiky pani Zuzana Čaputová a primátor hlavného mesta SR Bratislavy pán Matúš Vallo.

Fórum bude prebiehať prezenčne aj online v slovenskom jazyku s tlmočením do anglického jazyka. Vzhľadom na aktuálnu pandemickú i medzinárodnú situáciu Vás v prípade akýchkoľvek zmien budeme informovať.

Už teraz si však môžete rezervovať miesto potvrdením Vašej účasti na info@diversitypro.eu.

Tešíme sa a do skorého videnia!
Váš tím Diversity Pro

Zastita od prezidentky SRZastita od primatora Bratislavy