LGBTI+ Business Forum 2022

21. 7. 2022, 13:00
Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Bratislava
Zobraziť na FB

Znie to neuveriteľne. Tento rok sme tu pre Vás už úctyhodných 10 rokov. 10 rokov, počas ktorých sme pre Vás zorganizovali 32 podujatí s cieľom vytvoriť na Slovensku inkluzívne pracovné prostredie pre všetkých formou osvety, zviditeľňovania a prepájania LGBTI+ profesionálov a profesionáliek a ich podporovateľov a podporovateliek.

Sme si vedomí toho, že, tento cieľ môžeme dosiahnuť len spoločnými silami. I preto by sme Vás radi pozvali na 10. ročník LGBTI+ Business Fóra, ktoré sa uskutoční dňa 21. júla 2022 v poobedných hodinách v Bratislave.

Je nám veľkou cťou, že nad 10. ročníkom LGBTI+ Business Fóra, prevzala záštitu prezidentka Slovenskej republiky, pani Zuzana Čaputová. Rovnako si vážime i záštitu primátora hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava, pána Matúša Valla.

Spoločne sa pozrieme na tému “Rovnosť príležitostí: výzva pre Slovensko”. Odborné príspevky si vypočujeme od predstaviteľov a predstaviteliek Európskej agentúry práce, Právnickej fakulty Univerzity Komenského, spoločnosti Plzeňský Prazdroj Slovensko a Slovenského národného strediska pre ľudské práva. So zamestnávateľmi a zamestnávateľkami sa porozprávame o nástrojoch merania diverzity a inklúzie. Vypočujeme si aj zopár inšpiratívnych príbehov LGBTI+ ľudí žijúcich a pracujúcich doma a v zahraničí.

>> Program podujatia nájdete tu.

Fórum bude prebiehať prezenčne aj online v slovenskom jazyku s tlmočením do anglického jazyka. Kapacita priestorov je už naplnená. Tých, čo potvrdili svoju prezenčnú účasť, radi privítame v priestoroch Zastúpenia Európskej Komisie, na adrese Palisády 29, v Bratislave. Prosím príďte skôr kvôli registrácii pri vstupe do budovy. Vzhľadom na aktuálnu pandemickú i medzinárodnú situáciu Vás v prípade akýchkoľvek zmien budeme informovať.

Tešíme sa i na všetkých a na všetky, čo sa pripoja online. >> Stream si môžete (aj zo záznamu) pozrieť tu.

Tešíme sa a do skorého videnia!
Váš tím Diversity Pro

Zastita od prezidentky SRZastita od primatora Bratislavy

Sme hrdí, že partnermi podujatia tento rok sú:

Európska komisia     IBM logo     Logo Embassy of Netherlands    Charta diversity     


Fotografie z podujatia: