Online LGBTI+ Business Fórum 2021

17. 5. 2021, 15:00
Online event
Zobraziť na FB

Drahí priatelia,

s potešením Vám oznamujeme, že sme si aj tento rok pre Vás pripravili Online LGBTI+ Business Fórum 2021. Uskutoční sa 17. mája 2021 medzi 15:00 a 18:00 cez platformu Zoom. Registrácia je možná už od 14:30.

Hlavnou témou bude diskriminácia a obťažovanie na pracovisku. Pripravili sme si pre Vás rôznorodý program. Bude zabezpečené aj tlmočenie do anglického jazyka.

Budete si môcť vypočuť širokú škálu odborníkov a odborníčok. Prihovoria sa k nám i Mária Patakyová z Kancelárie verejnej ochrankyne práv ako aj Silvia Porubänová zo Slovenského národného strediska pre ľudské práva. Máme pre Vás pripravené najnovšie výsledky výskumov, prehľad inštitúcií, ktoré sa predmetnou témou zaoberajú ako aj pohľad zo strany poradenského centra či personálneho oddelenia. Príspevkovú časť spoločne zavŕšime interaktívnym workshopom.

Hlavným partnerom podujatia je spoločnosť IBM. Partnerom podujatia je Veľvyslanectvo Holandského kráľovstva. Podujatie mediálne podporila aj Nadácia Pontis s Chartou diverzity Slovensko.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na info@diversitypro.eu.

Tešíme sa na Vašu účasť na Online Fóre.

Program na stiahnutie nájdete tu.